İnsanların ihtiyaçlarına yönelik telekomünikasyon hizmeti sunan, yaşam kalitesini arttıran ve kendini sürekli geliştiren Safir İletişim şirketimiz yeniliklere açık, girişimci ve sorumluluk taşıyan vizyoner ruhuyla 2005 yılında kurulmuştur.

Şirketimiz hızlı gelişen teknoloji dünyasına ayak uydurarak, iletişim sektöründe başladığı faaliyetlerine mobil aksesuarları alanında da hizmet verebileceği bir e-ticaret projesini de bünyesine katarak bu alanda kısa sürede, hızlı ve girişimci istikrarıyla iletişim sektörünün saygın ve güvenilir kuruluşları arasında yerini almıştır.

Şirketimiz bugün 3000 üyeyi de bünyesine katarak 7 yıl bölgesel 2 yıldır da toptancı olarak planlı ve sağlam alt yapısıyla istihdam olanağı sağlarken, her geçen gün büyüyen sermayesi ile on yılı aşkın süredir ekonomiye ciddi katkılar sağlamaktadır.

Safir İletişim hizmetleri müşteri memnuniyetini yaşamsal bir ilke olarak benimseyip, ucuz fiyat politikasıyla hizmet ve avantajlarını uzman iş gücüyle daha da sağlamlaştırarak sizlere daha da modern bir yönetim anlayışı sunmaktadır.

Gerçekleştirdiğimiz proje yönetimleri ve kaliteli malzemeyi, zamanında, uygun maliyetle satın alma hedefi ve malzeme tedariğine kadar her türlü faaliyette kullandığı teknolojik olanaklarıyla hedeflerine daha da emin adımlarla ilerlemektedir.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli alışverişler dileriz.
www.alsamalsam.com - Safir Kontör Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti. İştirakıdır.